Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
42dBm Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
6 Anten Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Yüksek Güçlü Masaüstü Cep Telefonu WIFI Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
Taşınabilir El Tipi Tüm GPS Takip Cihazları GSM GPRS UMTS Tüm GPS ve Lojack Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou dahil 8 bant |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
GSM / DCS Yüksek Güçlü Karıştırıcı EST-808LA, 5 Anten Çok Yönlü Karıştırıcı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Küçük 1600mhz GPS Cep Telefonu Sinyal Jammer 30dbm, 10m Menzilli, Siyah
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
1600mhz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
6W CDMA GSM DCS PHS 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-150m |
40W Ayarlanabilir Cep Telefonu Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Sinyal Engelleyici EST-505F8
| Boyut: | 380(U)×300(G)×90(Y)mm |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Engelleyici Karıştırıcı |

