EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD

  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
  • Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması
No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 20000000-50000000
Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Estlonda 2003 yılında kuruldu, selefi Shenzhen, Baoan Bölgesi'ndeki Longhua Estlonda Elektronik Fabrikasıydı.Kablosuz iletişim ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı ile uğraşan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Devlet Bilgi Merkezi (Ulusal E-Devlet Harici Ağ Yönetim Merkezi) için 5G özel ağ ve 5G çok fonksiyonlu akıllı direk kablosuz iletişim alanında da stratejik ortağız.Ayrıca Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı ve Ulusal Radyo Komisyonu ve Guangdong Yüksek Teknoloji Sanayi Odası, Shenzhen Acil Yönetişim Derneği ve Shenzhen Akıllı Sokak Lambası Derneği başkan yardımcısı şirketi tarafından onaylı bir kuruluş olarak.

Biz esas olarak 5G cep telefonu sinyal karıştırıcıları, 5G baz istasyonu, 5G ağ geçitleri, 5G çekirdek ağ, 5G özel ağ, 5G genel ağ kör doldurma ve diğer iletişim ekipmanlarının yanı sıra 5G çok işlevli bir akıllı kutup çözümü Ar-Ge ve üretimine odaklandık. Sağlayıcı.Çin'de cep telefonu sinyal bozucu üreten ilk ve en büyük üretici olarak %80'den fazla pazar payına sahibiz.Çin genel merkezi Shenzhen, Longhua Bölgesi'nde yer almaktadır ve yabancı genel merkez Hannover, Almanya'dadır.Nanshan, Shenzhen ve Nanjing, Jiangsu'da iki Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.Ar-Ge ekibimiz, ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Silikon Vadisi'nden ve Belçika'daki büyük yarı iletken üniversitelerinden iletişim alanında seçkin Ar-Ge personelinden oluşmaktadır.

Çekirdek olarak 5G teknolojisi ve ürün araştırma ve geliştirme ile ve akıllı şehirler, akıllı kampüsler, akıllı parklar, akıllı manzara noktaları, akıllı acil durum, akıllı yollar, akıllı limanlar, akıllı madenler, akıllı limanlar, akıllı fabrikalar, akıllı terminaller vb., 5G çekirdek ağı, 5G baz istasyonu, 5G ağ geçidi ve diğer özel ağ iletişim ekipmanı ve 5G küresel özel ağ çözümleri araştırma ve geliştirme, üretim sağlamakta, 5G özel ağ hizmetleri sağlamaktayız. dijital fabrikalar, dijital parklar, dijital hükümetler ve dijital Çin, çeşitli yerlerde iletişim ve ara bağlantı sorunlarını iletişim yöntemleri ve ağ sinyalleri olmadan çözmek için.

Önde gelen bir kablosuz iletişim ekipmanı üreticisi ve çözüm sağlayıcısı olarak, ürünlerimiz ve çözümlerimiz okullarda, hapishanelerde, birliklerde, konferanslarda, gizlilikte, işletmelerde, finansta, elektrikte, kömür madenlerinde, kamu güvenliğinde, hastanelerde, limanlarda, devlet kurumlarında, ulaşımda yaygın olarak kullanılmaktadır. sistemler ve diğer alanlar, Huawei ve ZTE ile aynı kulvarda.Birçok kez ulusal standartların formülasyonuna katılmış, bir dizi patent ve yazılım çalışması almış ve ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemini geçmiştir.China Mobile Communications'ın nitelikli bir tedarikçisidir.

Çin'in dört büyük taşıyıcısı, merkezi kuruluşu ve devlete ait kuruluşuyla derinlemesine işbirliğine ek olarak, Hong Kong Telekom, Brunei, Palau, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelerdeki telekom operatörlerinin 5G kamu ağlarının test edilmesi ve inşasına da katılıyoruz. ülkeler.Gelecekte, denizaşırı operatörlerin 5G iletişim ağının test edilmesi ve inşasına katılmak için ortaklarla da işbirliği yapacağız.

Geçmiş

Temmuz 2000'de, Eastlonge Hong Kong'da kuruldu ve aynı zamanda Shenzhen Eastlonda Electronics Co., Ltd kuruldu ve iletişim endüstrisine giren, sinyal koruma araştırma, geliştirme ve üretimine kendini adamış ilk şirketlerden biri oldu.Geçtiğimiz birkaç yılda, piyasada iyi karşılanan, müşterilerin sınav odalarında kopya çekme ve toplantı odalarında cep telefonu paraziti sorunlarını çözmelerine yardımcı olan çok sayıda cep telefonu sinyal koruma ürünü geliştirdik ve sattık.

 

Sitelerin ve korumalı sinyal konularının kullanımında müşterilerin artan talebi üzerine, hapishane yüksek güçlü engelleyiciler, bomba engelleyiciler, GPS izleme önleyici engelleyiciler, kablosuz kamera kablosuz mikrofon engelleyiciler ve bazı FM radyo engelleyiciler geliştirdik ve ürettik.Son olarak 2008 yılında, eğitim sistemi, askeri polis sistemi ve büyük endüstriler de dahil olmak üzere özel güvenlik sistemi dahil olmak üzere iç ve dış pazar payının yaklaşık% 70'ini işgal etmek ve çeşitli faydalı model patentleri için kademeli olarak başvurmak, kendi yeniliklerini sıkı bir şekilde kontrol etmek ve teknoloji, kalkan endüstrisinde parlıyor.

 

2015 yılında Eastlonge, adını Shenzhen Eastlonda Communications Co., Ltd olarak değiştirdi. O zamandan bu yana yeni sınırlar açıldı.Takip eden iki yılda, başta askeri polis sistemi olmak üzere çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılan ve hayati bir rol oynayan bir düzineden fazla sinyal tespit ve analiz ekipmanı geliştirdik.

 

Eastlonge, 2017 yılında 5G yongaları ve CPE'nin araştırma ve geliştirmesine yatırım yapmaya başladı ve 2019'da gerçekten anlamlı ilk 5G sinyal algılama, sinyal koruma, 5G özel ağ ultra basit dağıtım iletişim ekipmanı üreticisi ve çözüm sağlayıcısı haline geldi.

 

Önümüzdeki birkaç yıl içinde kesinlikle mükemmel bir küresel kablosuz iletişim ekipmanı çözüm sağlayıcısı olacağımıza inanıyoruz.

 

 

Hizmet

Eastlonge size her zaman katma değerli ve tek elden hizmetler sunar.

 

 

24 Saat Müşteri Hizmetleri:

 

İş ve işbirliği için serbestçe bizimle iletişime geçin.RF alanında zengin deneyimlerimiz var ve daha iyisini yapmak için ilerlemeye hazırız.En iyi, uygun, hızlı hizmet sunulacak olup, yapmanız gereken tek şey bizimle dilediğiniz şekilde iletişime geçmektir.

 

İletişim: Amy Cheah

WhatsApp / Direkt Hat: +86 134 1856 8064

E-posta: amy@szeastlonge.com / alina1013@foxmail.com

Fabrika Adresi: 3F./4F., Zhenyingtai Teknoloji Parkı, Hebei Sanayi Bölgesi, Longhua Bölgesi, Shenzhen 518109, Çin

 


Ödeme şartları:

 

Seri üretimden önce %50 depozito, sevkiyattan önce bakiye.

 

PayPal, Western Union ve banka havalesi için hizmetinizdeyiz, hesabımız referans olması açısından aşağıdaki gibidir, istediğiniz uygun yöntemle ödeme yapabilirsiniz.

 

PayPal:343625271@qq.com

 

Western Union:
İlk Ad: Zhihui
Soyadı: Zheng
Şehir: Shenzhen, Çin

 

HSBC USD hesabımıza Banka Havalesi:
Banka Adı: HSBC Hong Kong
Banka Adresi: 1 Queen's Road Central, Hong Kong
Banka Kodu: 004 (yerel ödeme için)
SWIFT Adresi: HSBHKHHHKH(telgraf transferleri için)
Faydalanıcı: EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO., LIMITED
Klima Numarası: 817-254592-838
(Not: Lütfen her iki taraf için de banka ücretini ödeyiniz)

 


Garanti şartları:

 

Ürün kalitemiz, mükemmel tasarımlarımıza ve güvenilir donanımlarımıza dayanarak garanti edilmektedir.

 

Tüm doğru aksesuarların dahil edildiğinden ve adaptörlerin ve diğer standartların müşterilerimiz için doğru olduğundan emin olmak için paketlemeden önce tüm siparişleri kontrol edecek kendi profesyonel QA ekibimiz var.

 

Tüm ürünler 12 ay garanti kapsamında olacaktır; herhangi bir sorun olması durumunda iade, onarım veya değiştirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz

Uygun ulaşım erişimine sahip Shenzhen'de bulunuyoruz.10'dan fazla ağ analizörü, 30 frekans spektrografı, 33 hata ayıklama hattı ve 10 üretim hattı ile 12000 metrekare kapsama alanı, 6500 metrekare Ar-Ge ve üretim alanımız var.Her türlü frekans spektrumuna, SMT'ye, lazer markalama makinesine, yüksek-düşük sıcaklık test odasına, titreşim ölçümüne vb. sahibiz. Cep telefonu Sinyal Karıştırıcı ve Kablosuz RF Sinyal Engelleyicimizin kalitesini bu ekipmanlarla test edip kontrol ediyoruz. Ürünlerimiz farklı zorlu koşullarda stabil bir şekilde çalışabilir.Taşınabilir el tipi sinyal bozucu 10000 birim / ay, masaüstü orta güçlü cep telefonu sinyal bozucu 8000 birim / ay, yüksek güçlü hapishane sinyal bozucu ve dış mekan su geçirmez sinyal bozucu 3000 birim / ay, tam bant VIP DDS RCIED bomba bozucu kapasitesine sahip 50'den fazla deneyimli RF çalışanımız var. , Araca monteli jammer, sırt çantası evrak çantası jammer, İHA (insansız hava aracı) Jammer 600 adet / ay.

Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili 0

 

Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili 1

 

İşin büyümesi ve araştırma ve geliştirme alanının genişlemesiyle birlikte Zhongshan'da 35 mu arazi satın aldık ve yaklaşık 23.310 metrekarelik bir alanı ve yaklaşık 84.000 metrekarelik inşaat alanını kapsayan yeni bir fabrika kuruyoruz.Temel olarak 5G küçük baz istasyonu teknolojisi, yüksek hassasiyetli sonsuz atlamalı MESH AD hoc iletişim sistemi, cep telefonları ve çeşitli kablosuz sinyal engelleyiciler/yükselticiler/dedektörler teknolojisi geliştirme ve donanım desteği için 5G+ sahne uygulama terminal ekipmanı Ar-Ge merkezi binası ile donatılacak.5G+ akıllı yol aydınlatma direği/tarım/sanayi/ormancılık/medikal/akıllı şehir/ulaşım/madencilik vb. için kum masası senaryosunun düzenine 50'den fazla kişi dahil oldu.Temel işleme, ürün test üretim alanı, araştırma ve geliştirme alanı ve ofis alanı için üç terminal üretim merkezi binası.Temel olarak işleme atölyesi, makine odası eskitme atölyesi, radyo frekansı test atölyesi, sinyal koruma simülasyon atölyesi, 5G sinyal ortamı düzenleme atölyesi, ultra temiz montaj/devreye alma atölyesi, güvenilirlik laboratuvarı, gelen malzeme inceleme laboratuvarı ve ilgili kategoriler için üretim atölyelerini içerir.5G tedarik zinciri inceleme ve test merkezi, Güneydoğu Üniversitesi doktora sanayi-üniversite-araştırma uygulama üssü ve üniversite yetenek yetiştirme merkezinin bulunduğu bir bina.Bir yaşam alanı binası, yetenekler ve uzmanlar için yatakhane ve diğer yaşam tesisleri.

Çin EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD şirket Profili 2

 

Firmamız ISO9001 Uluslararası Standart Sertifikasına sahiptir."İnovasyon yapın, mükemmellik için çabalayın" ilkesi ve müşterilere en iyi ürünü sunma amacı üzerine, uzun vadeli bir kazan-kazan işbirliği yaratmak için Çin'den ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla işbirliği yapmaya hazırız.

Mesaj bırakın