Üretim hattı

Uygun ulaşım erişimine sahip Shenzhen'de bulunuyoruz.10'dan fazla ağ analizörü, 30 frekans spektrografı, 33 hata ayıklama hattı ve 10 üretim hattı ile 12000 metrekare kapsama alanı, 6500 metrekare Ar-Ge ve üretim alanımız var.Her türlü frekans spektrumuna, SMT'ye, lazer markalama makinesine, yüksek-düşük sıcaklık test odasına, titreşim ölçümüne vb. sahibiz. Cep telefonu Sinyal Karıştırıcı ve Kablosuz RF Sinyal Engelleyicimizin kalitesini bu ekipmanlarla test edip kontrol ediyoruz. Ürünlerimiz farklı zorlu koşullarda stabil bir şekilde çalışabilir.Taşınabilir el tipi sinyal bozucu 10000 birim / ay, masaüstü orta güçlü cep telefonu sinyal bozucu 8000 birim / ay, yüksek güçlü hapishane sinyal bozucu ve dış mekan su geçirmez sinyal bozucu 3000 birim / ay, tam bant VIP DDS RCIED bomba bozucu kapasitesine sahip 50'den fazla deneyimli RF çalışanımız var. , Araca monteli jammer, sırt çantası evrak çantası jammer, İHA (insansız hava aracı) Jammer 600 adet / ay.

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

 

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 1

 

İşin büyümesi ve araştırma ve geliştirme alanının genişlemesiyle birlikte Zhongshan'da 35 mu arazi satın aldık ve yaklaşık 23.310 metrekarelik bir alanı ve yaklaşık 84.000 metrekarelik inşaat alanını kapsayan yeni bir fabrika kuruyoruz.Temel olarak 5G küçük baz istasyonu teknolojisi, yüksek hassasiyetli sonsuz atlamalı MESH AD hoc iletişim sistemi, cep telefonları ve çeşitli kablosuz sinyal engelleyiciler/yükselticiler/dedektörler teknolojisi geliştirme ve donanım desteği için 5G+ sahne uygulama terminal ekipmanı Ar-Ge merkezi binası ile donatılacak.5G+ akıllı yol aydınlatma direği/tarım/sanayi/ormancılık/medikal/akıllı şehir/ulaşım/madencilik vb. için kum masası senaryosunun düzenine 50'den fazla kişi dahil oldu.Temel işleme, ürün test üretim alanı, araştırma ve geliştirme alanı ve ofis alanı için üç terminal üretim merkezi binası.Temel olarak işleme atölyesi, makine odası eskitme atölyesi, radyo frekansı test atölyesi, sinyal koruma simülasyon atölyesi, 5G sinyal ortamı düzenleme atölyesi, ultra temiz montaj/devreye alma atölyesi, güvenilirlik laboratuvarı, gelen malzeme inceleme laboratuvarı ve ilgili kategoriler için üretim atölyelerini içerir.5G tedarik zinciri inceleme ve test merkezi, Güneydoğu Üniversitesi doktora sanayi-üniversite-araştırma uygulama üssü ve üniversite yetenek yetiştirme merkezinin bulunduğu bir bina.Bir yaşam alanı binası, yetenekler ve uzmanlar için yatakhane ve diğer yaşam tesisleri.

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

 

Firmamız ISO9001 Uluslararası Standart Sertifikasına sahiptir."İnovasyon yapın, mükemmellik için çabalayın" ilkesi ve müşterilere en iyi ürünü sunma amacı üzerine, uzun vadeli bir kazan-kazan işbirliği yaratmak için Çin'den ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla işbirliği yapmaya hazırız.

OEM / ODM

Özelleştirilmiş Ürünler (OEM ve ODM desteği)

Eastlonge, küçük taşınabilir / el tipi sinyal bozucu, daha büyük masaüstü / sabit orta güçlü sinyal bozucu, yüksek güçlü hapishane sinyal bozucu ve dış mekan su geçirmez sabit / duvara montajlı sinyal bozucu, tam bantlar VIP gibi her türlü kablosuz RF sinyali bozucu / engelleyici / baskılayıcı / önleyiciyi sağlayabilir. CDMA, GSM, DCS, PCS gibi neredeyse tüm cep telefonu sinyallerini engelleyebilen DDS RCIED bomba jammer, araca monteli jammer, sırt çantası evrak jammer, İHA (insansız hava aracı) jammer,3G / WCDMA / UMTS, 4G LTE, 5G, WiFi ve GPS / GNSS / LoJack, walkie talkie VHF UHF sinyalleri, uzaktan kumanda 315MHz, 433MHz, 868MHz, 915MHz, FM radyo, kablosuz mikrofonlar, kablosuz kameralar ve diğer kablosuz türler sinyaller.Daha iyi ekipman yapmak için yeni iyileştirmeler tasarlamaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.OEM ve ODM kabul edilir, ihtiyaçlarınıza göre size en uygun ürünleri yapacağız.

Ar-Ge

Eastlonge, küresel kablosuz iletişim çözümlerinin lider sağlayıcısıdır.

 

Güçlü Ar-Ge ekibi ile çok sayıda ürün patenti ve yazılım telif hakkı sertifikasına sahiptir.Ar-Ge personelinin %90'ının birinci sınıf üniversitelerden mezun olması ve yurt içi ve yurt dışında önde gelen firmalarda iş tecrübesine sahip olması, teknolojimizin sektöre yön vermesini sağlamaktadır.

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 1

EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

Eastlonge'nin birinci sınıf üretim, satış ve satış sonrası ekipleri, müşterilerimize kalite garantili ürünleri zamanında teslim etmeyi sağlar ve olgun ve zamanında satış sonrası hizmetlerimiz Eastlonge'un tüm dünyadaki ortaklarının güvenini kazanmasını sağlamıştır.

 

Eastlonge'u seçin, uzun vadeli ve güvenilir ortağınızı seçin.

Mesaj bırakın