Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul Dahili 10 Anten 4G WIFI GPS
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-40 M |
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W±200mA |
Alüminyum Alaşımlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı GPS Cep Telefonu Karıştırıcı 16W
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
2G 3G 4G 5G WIFI Sinyali İçin Anten Tipi Dahili 15m Cep Telefonu Jammer
| Güç kaynağı: | Dahili güç AC5V /20A |
|---|---|
| Antenler: | Yerleşik Çok Yönlü Antenler |
| Boyut: | 397(L)*230(G)*86(Y) |
Dijital Cep Telefonu Engelleyiciler Karıştırıcılar / Cep Telefonu İçin WIFI Sıkıştırıcı
| sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
İç Mekan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yarıçap 40m 22 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma bant genişliği: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Fanlı Taşınabilir Yüksek Güçlü Wi-Fi Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
USB Konnektörlü 8 Antenler 3G 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V / Çıkış DC 5V 15A |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
DCS / PHS, 6 Anten ile 10 Metre Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 30dbm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
4G 5G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 22 Bant 150W Yüksek Güç
| sıkışma aralığı: | 1-200㎡ (hala verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Boyut: | 380* 220* 85mm |
UHF VHF 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 25 Metre 8 Anten Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | beyaz |

