Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Masaüstü 14 Bant Cep telefonu engelleyici 80 Metre Güvenlik kullanımı için kapsama
| Ürün Adı: | hücresel 5G bozucu |
|---|---|
| Malzeme: | metal + elektronik |
| Renk: | Yeşil, siyah veya özelleştirilmiş |
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
185W Cep Telefonu 4G 5G Jammer LED Ekranlı Yüksek Frekans
| Ağırlık: | 2.7kg |
|---|---|
| Boyut: | 430*330*80mm |
| Güç tüketimi: | 185W |
10 Bant Taşınabilir Mobil Sinyal Karıştırıcı 40 Metre Yarıçap Ayarlanabilir Kanallar
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 10 Çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | ≤35dBm/3W(güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
12 Dahili Antenler Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı WIFI 700MHz 3G/4G/5G
| Sıkışma aralığı: | 1-30M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | Dahili yönlü antenler |
| Maksimum çıkış gücü: | ≤37dBm |
Dahili Antenler Cep Telefonu 5G Jammer WIFI 12 Bant EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
150W 3dBi Kazanç Sabit 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Bant 380* 220* 85 mm
| Sıkışma aralığı: | 1-200㎡ (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 12 çok yönlü anten |
| Boyut: | 380* 220* 85 mm |
Yüksek Güçlü Patlama Korumalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı WIFI 2G/3G/4G/5G
| Sıkışma aralığı: | 1-200 ㎡ (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 12 çok yönlü anten |
| Boyut: | 280* 240* 60 mm |
505BF Uzaktan Kumanda Jammer, Soğutma Fanı ile Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |

