Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
510mm Anten 960MHz 190W Sırt Çantası Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G
| renk: | Yeşil Ordu |
|---|---|
| Anten: | 6 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP anteni |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
4 Antenli 3G Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505B
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
10m Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 6 anten Dahili 7.4V 3600mAh Li-ion pil
| Sıkışma aralığı: | 1-10 m(-75dBm) |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
Okul için 34dBm Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505F
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
İki Kullanımlı Pil ve AC Fiş Çalışması ile 10 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Çıkış gücü: | her bant 2W, toplam 20W |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | yaklaşık 6.7kg |
| Jammer Tipi: | Radyo Karıştırıcı, RF Karıştırıcı, Cep Telefonu Karıştırıcı, Araba Karıştırıcı |
Dahili pil ve anten ile 10 kanallı yüksek güçlü cep telefonu sinyal bozucu, pil ve AC güç kaynağı ile iki kullanımlı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | cep telefonu sinyal bozucu, yüksek güçlü sinyal bozucu, GPS sinyal bozucu, RF sinyal bozucu |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
8 anten VHF/UHF +3G cep telefonu sinyal bozucu/engelleyici
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |

