Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
GPS Sinyali Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 8 Anten 2G/3G/4G/Wifi İçinde Pilli
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 12 Bant Taşınabilir 12 Omni - Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 50-150M |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 12 bant |
8 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı, WIFI Engelleyici yüksek güçlü cep telefonu bozucu
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
4500mAh WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 18 Antenler 2G 3G 4G 5G
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 çok yönlü antenler |
GSM CDMA PHS Cep Telefonu Sinyal İzolatörü okullar için cep telefonu sinyal engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1- 40 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
10 bant patlama geçirmez gaz istasyonları ve petrol sahaları için yüksek güçlü cep telefonu sinyalleri engelleyici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı: | 10-100m |
| Güç kaynağı: | AC 100-240V |
14 Anten çok fonksiyonel cep telefonu engelleyici GPS VHF UHF müdahalesi 5-80m
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Anten: | 14 adet omni yönlü antenler |
Okul EST-505F için Ayarlanabilir Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Jammer / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
13 Antenler 15M WIFI 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC5V EST-802J13
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 13 çok yönlü anten |
| Güç kaynağı: | AC5V/20A |
3G UHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı AC110V 8 Antenler Gizli Uzaktan Kumanda
| Renk: | siyah beyaz |
|---|---|
| Antenler: | 8 dahili çok yönlü anten |
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40 M(hala verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |

