Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Taşınabilir Araç GPS Uydu Konumlandırma Mobil Sinyal Karıştırıcı 1500-1600MHz
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
100-240V AC Adaptör Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Düşük Pil Alarmı
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
WiFi Bluetooth GPS 3G için 3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Jammer El
| sıkışma yarıçapı: | 1-15m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
Araba / Ofis Kullanımı için 16 Antenler GPS Sinyal Karıştırıcısı, cep telefonu bozucu bloğu
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
Sınav Odası için EST-808HF Wifi Video Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 2500MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
EST-808HE3 3G / 2G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
EST-808SG3 Taşınabilir 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2100 - Özel İçin 2200MHZ
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
2.4W WIFI GPS 3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HE
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
10m Menzilli Siyah GPS 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
| renk: | Siyah |
3G / 2G El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HC, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |

