Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Yüksek Frekanslı Güvenlik Mobil Sinyal Karıştırıcı AC160V-240V 1-30M Engelleme
| engelleme mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Wifi / Mavi Diş / Kablosuz Görüntülü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HF
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | DC8V 1500mAh |
WIFI 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici 30dBm, Mobil Sinyal Engelleyici 6 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
EST-808KF GPS Cep Telefonu Jammer Engelleyici 1500 - 1600MHZ Frekans, 4 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı CDMA / DCS / GSM / WIFI Okul İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
4 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyali Jamme
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | Dahili anten |
Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 1-15M Dahili Kablosuz Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
CDMA El Tipi GPS Engelleyici DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici İncelemeleri
| Ürün Adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıklık: | 850-970 MHz |
| Çıkış Limanı: | CDMA |
Çok fonksiyonlu 3G 4G Cep Telefonu Jammer EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |

