Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Soğutma Fanlı Yüksek Güçlü WIFI 2G / 3G Cep Telefonu Jammer, 6 Anten
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
8 Bant Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 4G / 3G Cep Telefonu Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcı 2G / 3G / 4G 30M Mobil Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Tam frekanslı cep telefonu WiFi GPS UHF VHF 12000mAh 27W taşınabilir sinyal bozucu
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433, vb. |
EST-808D GSM Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 33dbm (5 Anten), 930 - 960MHz
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Özel, 1 - 15m Sıkışma aralığı için 4 Anten Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Güç tüketimi: | 3W |
Mavi Dişli Kablosuz Video 25dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | 2400-2500MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
3G / GSM Masaüstü Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-505A
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
3G Güç Uzaktan Kumanda Karıştırıcı EST-505K1, Wifi Yönlü Karıştırıcı / Engelleyici
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 6W |
| Ağırlık: | 5kg |

