Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
5 Anten GSM 3G Uzaktan Kumanda Jammer 2100 - Askeri için 2200MHZ
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Boyut: | 245(U) ×160(G) × 50(Y)mm |
Ofis, 3 Anten için Taşınabilir 3G GSM CDMA Cep Telefonu Sinyal Jammer 25dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Konferans Odası için 3G 4W 6dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505BF
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Exquite Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Özel için 4G + WIFI Yönlü 8 Bantlı Uzaktan Kumanda Jammer EST-505K3
| modeli: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması |
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
12W Ayarlanabilir Ev Uzaktan Kumanda Jammer EST-505K1 6 Bantlı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
İyi Soğutmalı 8 Kanal Tam Frekanslı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici EST-808HC
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
Frekans CDMA / GSM / DCS ile Tam Bant Yüksek Güçlü Jammer Hapishanesi
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 47dBm |
| Güç tüketimi: | 75W |

