Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer Duvarda 10 Anten Sabit 3G
| Maksimum güç çıkışı: | 2W(33±1dBm) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--DC5V/15A |
| Güç tüketimi: | ≤70W |
8 Bant Yarıçap 35m Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı EST-504K8 130W Yüksek Güç DC12V 20A
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 8 bant |
8 Antenler Cep Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dış Mekan Kullanımı Sabit Patlama Korumalı
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Anten Tipi: | çok yönlü |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (220V) |
4G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yazılımı Uzaktan Kumanda
| Güç kaynağı: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Boyut: | 270(U)×240(G)×60(Y) |
| Ağırlık: | yaklaşık 2kg |
Güçlü 18 Anten sabit cep telefonu GPS VHF UHF RC sinyalleri askeri kullanım için konvoy bomba engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
5 Anten 250W Yüksek Güçlü Karıştırıcı, GSM / 3G / WIFI Sinyal Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
2G 3G 4G 5G için Cep Telefonu WIFI Sinyal Karıştırıcı Frekans Senkronizasyonu
| Güç kaynağı: | Dahili güç: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Güç tüketimi: | ≤160W |
| Bağıl nem: | ≤85% |
Kişisel gizliliği korumak için 360 ° Masaüstü Yüksek Güçlü Ultrasonik Ses Kayıt Maruzetici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie için Sabit Telefon Sinyal Engelleyici Cihaz 20m Yarıçap
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V,Çıkış DC5V 12A |
|---|---|
| Antenler: | 12 çok yönlü anten |
| Boyut: | 400(L)×130(G)×40(Y)mm |
10m Sıkışma Aralığı ile 3G Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer Taşınabilir
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

