Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
6W Siyah Uzaktan Kumanda Jammer, GSM / CDMA / 3G Güç Ayarlanabilir Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
2G / 3G / WIFI Yüksek Güçlü Karıştırıcı, cep telefonu güçlendirici DC5V
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Orta Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Cep Cep Telefonu Karıştırıcısı
| sıkışma mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Jammer bant genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Sıcaklık: | -10 ila +55 ℃ |
9 Bant 16W Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici 34dBm, 8 Anten
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
15m Sıkışma Menzili ile Exquite 3G Uzaktan Kumanda Jammer 4 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
850MHz - 894MHz Yüksek Güçlü Karıştırıcı 2G 3G 4G LTE WIFI Okullar İçin
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Omni - Yönlü Antenler ile CE / ROHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Toplantı kullanımı için 360 derecelik tavan montajlı gizli kayıt bozucu
| Fonksiyon Açısı: | 90-120 derece |
|---|---|
| Ekranlama mesafesi: | 2-5 metre |
| Anahtar Modu: | uzaktan kumanda |
8 Anten El Metal Kabuk GPS Sinyali Karıştırıcı Bloğu 2G / 3G / 4G / Wifi, Pilli
| Güç kaynağı: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Ağırlık: | Yaklaşık 500g |
| Boyut: | 140*75*35 |
Okul Cep Telefonu Sinyal Engelleyici / cep telefonu sıkışma cihazı 34dBm
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

