Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
Sabit Duvar Montajlı Yüksek Güç 4 Omni Yön Antenleri Askeri kullanım için Drone UAV Jammer
| Ambalaj bilgileri: | Netural Paketleme veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
8 Bant 3G 4G Sinyal Karıştırıcı Sabit İç Mekan Yüksek Güçlü 3G 4G Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
16 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
11 Bant Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Mobil ve WIFI / Kulaklık Engelleme
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,WIFI,LTE,UHF,VHF |
AMPS / TACS / NMT Mevcut Sistemli Kütüphane Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Sıkışma Aralığı 15m ile Profesyonel Oditoryumlar Cep Telefonu Sinyal Jammer
| sıkışma aralığı: | 1-15m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz ile Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Oditoryumlar / Hukuk Mahkemesi için CDMA GSM Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz 1-20M Aralığı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |

