Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Gizli Toplantı için Gizli Ultrasonik 1-2m Ses / Ses Kayıt Karıştırıcısı
| ekranlama tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses alma cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın ekranlama mesafesi: | 1-2 m (farklı kayıt cihazlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistem Tek Ana Bilgisayarının İşlev Açısı: | 90-120 derece |
Ücretsiz Jammer Yönetimi PC Yazılımı ile Ağ Kontrolü Mobil Karıştırma Cihazı
| İşlev: | otomatik zamanlayıcı anahtarı ayarı |
|---|---|
| Özellik: | jammer yönetim PC yazılımımız tarafından kontrol edilebilir |
| Başvuru: | Okullar, Hapishaneler ve sinyal bozucuların toplu olarak kullanıldığı diğer yerler |
Okul için Wireles Silver AC160V-240V Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| sıkışma aralığı: | 1-40m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Askeri kullanım için 16 Kanal Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Masaüstü Sinyal Karıştırıcı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
14 anten yüksek güçlü ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı tüm sinyaller için tam kapsama
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 14 bant |
Sırt Çantası 30 Metre Dahili Pilli Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısını Engelleme
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
12 Bant Yüksek Güçlü Ayarlanabilir Sabit Elektronik Karıştırma Cihazı 2 watt Jammer
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
4G Hücresel Engelleyici Okul Kullanımı İçin 12 Kanallı Yüksek Güçlü Jammer Masaüstü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
Hukuk Mahkemesi için 25M Karıştırma Aralığı 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2110-2170MHz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Cep Telefonu Sinyalini Engelleyen Cihaz 1-30M Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,WIFI |

