Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Cep Telefonu İçin 4 Bant Taşınabilir GPS Jammer WIFI Bluetooth Kablosuz Video
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Kapalı Araba Kullanımı Cep Telefonu Karıştırıcı Jammer 8 Antenler Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
3G 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yönlü Sabit Çok Yönlü Antenler Dahili
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
Yüksek Güçlü Kapalı 808M UHF / VHF GPS Sinyal Karıştırıcı 8 Bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
800mW 30dBm GPS Sinyal Karıştırıcı 1500MHZ Engelleyici, Gps Karıştırıcı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
20 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 3G 4G WiFi Bluetooth Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (Giriş: AC100-240V; Çıkış: DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
5 Bantlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dahili Anten 3G / Soğutma Fanlı GSM
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Yüksek Güçlü Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Çok İşlevli
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |

