Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı + GPS + WIFI + Telsiz / Kablosuz Kulaklık (8 anten)
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
GSM / GPS / Wifi Sinyal Karıştırıcısı ile 3G Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-808M |
GPRS / DCS / UMTS Jammer ile 3G Hücresel Cep Telefonu GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-505J |
5 Kanal Wifi GPS Sinyal Karıştırıcı, 30dBm Mobil GPS Engelleyici Karıştırıcı
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
24 Bant Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyali Karıştırma Cihazı GPS Sinyal Kesici
| Sıkışma aralığı: | 1-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 24 adet yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
El Arabası GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KB, 1500 - 1600MHZ Frekansı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808J6, anten 6 bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| modeli: | EST-808J6 |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
8W Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı engelleyici WIFI 4G okul için
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| modeli: | EST-808J8 |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
800mW Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı Yüksek Frekans 1500MHZ - 1600MHZ
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Metal Malzeme Ses Kayıt Jammer Taşınabilir Cep Telefonu Ses Kaydedici DC 12V
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |

