Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Hukuk Mahkemesi için 25M Karıştırma Aralığı 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2110-2170MHz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Paslanmaz Çelik Beyaz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Karıştırma Mesafesi 1-30m Malzeme
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |
Cep Telefonu Sinyalini Engelleyen Cihaz 1-30M Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,WIFI |
Araba Gps Sinyalini Yalıtmak İçin 12 Anten GPS Sinyali Karıştırıcı Duvara Montaj Engelleyici
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
Düğme Ayarı 2-4m Ultrasonik Ses Ses Kayıt Karıştırıcısı
| Koruma Tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses toplama cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın koruma mesafesi: | 2-4 m (farklı kayıt ekipmanlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistemin Tek Sunucusunun İşlev Açısı: | Yatay 180°/ Dikey 90° |
5 Antenler GPS 3G Sinyal Karıştırıcı Konum Takibi Araba Kullanımı Taşınabilir El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
Okul Muayene Odası için Wireles Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
Polis ve Komuta Merkezi için Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer Uzaktan Kumandası
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |
WIFI / Bluetooth / Kablosuz Vedio için Hafif Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-27M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |

