Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
10 Bant 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcı EST-808H10
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
Araba 5 Anten için WIFI 30dBm GPS Araç Takip Cihazı EST-808KG
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Çok Yönlü Antenli Sigara GPS Sinyal Engelleyici 808SC
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-5m(-75dBm) |
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Kesici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-10W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 5-80 m |
| Güç Kaynağı: | AC110~240V 45~60Hz |
5 bantlı küçük taşınabilir GPS GNSS Galileo Lojack sinyalleri Araç kullanımı için yerleşik antenlerle karıştırıcı
| Sinyalleri Engelleme: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack vb. |
|---|---|
| Koruma nesneleri: | GPS izleyici ve diğer GPS konumlandırma cihazları |
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | +30dBm / 1W |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |
11 Kanallı Mobil Telefon Sinyalı Engelleyici
| Ürün Adı: | ÜÇ BANT Tekrarlayıcı |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek kazanç / Tam çift yönlü / tek bağlantı noktalı |
| sertifikalar: | CE ve RoHS |
14 Anten 70W Yüksek Güçlü 2G 3G 4G 5G Engelleyici Güvenlik İçerisi Soğutma Fanı
| Karıştırma Sinyali Türü: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Anten: | 14 adet Çok Yönlü Antenler |
| Frekans aralığı: | 1MHz-6GHz |
101E 920nm Lazer Kablosuz Kamera Detektörü 10cm-20m Otel için çok fonksiyonel
| Ürün Adı: | Hata Kamera Dedektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 1MHz—6,5GHz |
| Algılayan kamerayı vur: | 10cm-20m |

