Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Cep Telefonu 24 Antenler 44W VHF UHF 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 vb. |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
OEM 16 Bant Sinyal Engelleyici Cep Telefonu WIFI GPS VHF UHF Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 16 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
2G 3G 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yüksek Güç Sinyali Senkronik
| Toplam güç çıkışı: | 100W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC220V3A --24VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤500w |
1-40m Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30 Kanal İç Mekan 12 Ay Garanti
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 30 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 dahil 30 ba |
Masaüstü 4 Bant 30dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 4 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth dahil 4 bant |
Yüksek Güçlü cep telefonu karıştırıcısı, Güç Kaynağı Harici Anten Karıştırıcısı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
AC adaptörlü, cep telefonu karıştırıcılı 4W Yüksek Güçlü Jammer anteni
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
İhale / Teklif 2G 3G 6 Bantlı Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 6 bant |
8 Bant 2G 3G 4G Çok Yönlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |

