Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Muayene Odası için Wifi Gps Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı / AC110V-240V
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
Skinner Shield WIFI Sinyal Karıştırıcı 15 Metre Yarıçap İçin Sabit Tip
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V Çıkış DC 5V |
|---|---|
| Boyut: | 162(U)×110(G)×30(Y) |
| Ağırlık: | yaklaşık 700g |
2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi Cep Telefonu Frekans Karıştırıcı Dahili 8 Antenli
| Malzeme: | Plastik kabuk |
|---|---|
| renk: | Siyah/Beyaz/Gri |
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
Çok Yönlü Anten GPS Sinyal Karıştırıcı Siyah L1 Anahtarlı Anti Tracker
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Antenler Engelleme 2
| Sıklık: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
Okullar ve Ordu için WIFI cep telefonu sinyal engelleyici EST-505C2
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
AC adaptör Hapishane 2G 3G GPS Sinyali 200W Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 2 adet yönlü anten / 4 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS dahil olmak üzere 4 bant |
OEM Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı, Araba / Taksi / Otobüs için GPS Frekans Jammer
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M (konumdaki sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | yerleşik çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 5 bant, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(veya GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM mevcut |
200-300m 6 Bant Hapishane İhale Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 3 adet yönlü anten / 6 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS dahil 6 bant |
2000M Uzun Mesafe Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Açıklama: | 6-10 kanallar Manpack Jammer |
|---|---|
| Boyutları: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm Anten içermiyor |
| Anten Tipi: | Yüksek Kazanç Omni Bahar Antenleri ve Yön Panel Antenleri |

