Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
GSM CDMA Sinyal Hapishanesi Gizli Sinyal Karıştırıcı 32W 16 Bant
| Özellik: | ağ sıkışma modülü ile, tüm bozucuları bilgisayar üzerinden uzaktan kontrol edin |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
| Anten: | 16 dahili yönlü anten |
3G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC 220V Anten Dahili
| Hassas: | -110dBm |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 220V |
| Güç tüketimi: | yaklaşık 100W |
12 Kanal 30M 2W 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı LCD Ekran
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (yerde sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 yönlü antene sahip |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | OEM 10/12 bantlar dahil: GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/G |
Mobil Araç GPS Uydu Konumlandırma Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808KA1
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
3G 4G 5G 10 Bant Cep Telefonu ve Wifi Jammer Sabit Çok Yönlü Antenler
| Maksimum çıkış gücü: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤80W |
2G 3G 4G 5G için Antenler Dahili Tam Frekans Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Ağırlık (ana birim): | 4.3KG |
Opsiyonel IoT Akıllı Yönetim Yazılımı Kontrolü EST-804F12 12 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
8 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Uydu Konumlandırma WIFI 3G Araba İçin
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Boyut: | 140×75×35 mm |
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda 25m
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | Opsiyonel olarak GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/KABL |

