Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
EST-808KA2 GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
34dbm GPS Sinyal Karıştırıcı Wifi / 8 Antenli 4G Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Model numarası: | EST-808M2 |
| Sıkışma Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
GSM / Mavi Diş GPS Sinyal Karıştırıcı 30dBm, Siyah 850mhz CDMA Karıştırıcı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Güç Ayarlanabilir Hücre Sinyal Engelleyici Metal Kabuk
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
Wifi / Bluetooth / Kablosuz Görüntülü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı CDMA , GSM , PHS , DCS , 3G
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Konferans Odası için 3 Bantlı Mini Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı EST-808SG
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
Araba Anti Tracker GPS Sinyal Karıştırıcı / İzolatör EST-808KA2, DC 12V - 24V
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Boyut: | 75mm×21mm×19mm |
Özel, 1500 - 1600MHz için 6 Antenler Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı ET-808HI
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-808HI |
EST-808KA2 150mA GPS Sinyal Karıştırıcı / Bloqueador Form GPS L1 veya GPS L2
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
Açık 150mA Kablosuz Sinyal Karıştırıcıları Anahtarlı Araba GPS Takibi
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |

