Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Ayarlanabilir Sabit 3G 4G 5G WiFi Uzaktan Kumanda
| sıkışma yarıçapı: | 1-60 M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 harici çok yönlü anten |
| Renk: | Siyah |
2G 3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Jammer Yüksek Güçlü Sabit Uzaktan Kumanda
| Maksimum çalışma gücü: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤80W |
40W Orta Güç 1-50m 8 Kanal Hapishane için Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-50m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI dahil 8 bant |
50W Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer yüksek güç 12 Bant EST-850LC12
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
EST-502F18 Cep Telefonu Engelleyici 18 Bant WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 18 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 18 bant |
OEM 20 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 20 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 20 bant |
1 - 40m Karıştırma Aralığı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-502F22 22 Bant 44W Toplam Çıkış
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
EST-502F24 Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı OEM 24 Bant Tüm Kablosuz Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 24 bant |
1-40m Ayarlanabilir 24/7 Sürekli Çalışma 8 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
LCD Ekran AC Adaptörü 33dBm/2W Cep Telefonu Alım Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |

