Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Uzaktan kumanda edilen 16 kanallı yönlü hücresel GSM DCS 3G 4G 5G GPS müdahale bastırıcı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
12 Bant IoT Yazılım Kontrolü Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı, LCD Ekranlı Antenler Dahili
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
16 Bant Güçlü cep telefonu sinyali engelleyici, kablosuz iletişimi engelleyecek yönlü antenlerle
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
CDMA GSM DCS PHS 3G için 4 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1- 15M (yine de verilen alandaki güce bağlıdır. |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm/1W |
| Güç girişi: | AC110V-240V |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2800mAh Tek Antenler El Tipi WIFI
| Sıkışma aralığı: | 1-15M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
DCS 3G WiFi için Kapalı Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Kanal
| Sıkışma aralığı: | 1-30M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
Hafif Ağırlıklı Plastik Kürsü Cep telefonu Cep telefonu Sinyal Engelleyici LCD Ekranlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 5G Karıştırıcı 4G WIFI Telsiz İç Mekan Sabit
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V,Çıkış DC5V 12A |
|---|---|
| Antenler: | 10 Çok yönlü anten |
| Ağırlık: | yaklaşık 2kg |
kablosuz video Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı GSM CDMA 3G 4G
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
|---|---|
| Boyut: | 345(U)×160(G)×52(Y)mm |
| Yakalamanın yarı çapı: | 1-25 m(-85dBm) |

