Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Okullar ve Ordu için 2G / 3G / 4G1 / 4G2 / WIFI ile Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model numarası: | EST-505C2 |
Kapalı Çok Yönlü Ellular Telefon Sinyali Karıştırıcı 33dBm 4Band Engelleyici
| Ürün Adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Blok Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| sıkışma aralığı: | 1-20 metre. |
33dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Karıştırıcı Bilgisayar Uzaktan Kumandası
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 850-894MHz |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
Oditoryumlar için 15W 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici Siyah
| modeli: | EST-808P |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
| Sıkışma frekansı: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA,)/4G,2.4G Wifi / Blue Tooth / kablosuz video |
Okullar için Bluetooth Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 33dBm
| Sıkışma aralığı: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| modeli: | EST-808P |
| Sıklık: | 930-960MHz |
Konferans Odası için 2G / 3G / 4G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Malzeme: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
Cep Telefonu 870-880MHz CDMA için Sınav Odası Paslanmaz Çelik Sinyal Engelleyici
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| JAMMER İTİRAZI: | GSM,3G,4G,WIFI,BLUETOOTH,UHF,VHF vb. |
1W 10 Anten 4500mAh Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcısı
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
20m Yarıçap 8 Bant 7.4V 3600mAh El Tipi 5G Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir El Cep Boyutunda Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
24dbm GPS Sinyal Karıştırıcı EST-808KC, 3 Antenli GSM / CDMA Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |

