Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Konferans Odası için CDMA / GSM 3G Yüksek Güçlü Jammer Engelleyici EST-808LD
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Küçük Cep Wifi / Mavi Diş / Kablosuz Video Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HD
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Antenli Araç Araç Takip Cihazı GPS Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KA2
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı, WIFI 3G / GSM El Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |
5 Bantlı, Taşınabilir Okullar İçin 2200mhz 30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| ekranlama aralığı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Tam Tropism Antenli Mini Anti GPS Sinyali Jammer Tracker, Anahtarsız
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
Mini GPS Sinyal Karıştırıcı İzleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
AC ve Araç Adaptörü 808SF1 ile Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı Dahili Anten
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 35dBm 4G Cep Telefonu / GPS / WIFI
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / cep telefonu Sinyal Güçlendirici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model numarası: | EST-505C2 |

