Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Kapalı Gümüş Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 33dBm, Dört Bant Engelleyici EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
20m Sıkışma Aralığı ile CDMA / GSM 3G Cep Telefonu Frekans Karıştırıcı 33dBm
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
AC Adaptörlü 3G CDMA Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808FIII
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Güç tüketimi: | 5W |
Sınıf, Dahili Anten için 30dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Güç tüketimi: | 5W |
GPS / WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / 6 Antenli Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 12W |
| Ağırlık: | 2kg |
WIFI 3G 2G 6 Antenler Soğutma Fanlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| modeli: | EST-808N1 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Isı Yayılımlı Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dört Anten EST-808B
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Konferans odası için EST-808HD kablosuz Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Okullar için sıradan Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
5 Anten 33dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808D Özel İçin
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 5W |
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |

