Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
4G / WIFI Yönlü Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
3G/4G/WIFI/+GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
30dbm GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Çalışma Süresi: | 2-3 saat sürekli |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
40M 2W 22 Anten 5G Araç Şarjlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
24dBm CDMA / GSM MINIcell Telefon Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-3m(-75dBm) |
3W GSM Patlama Barınağı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808GII İç Mekan / Dış Mekan için
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü |
|---|---|
| Çalışma Süresi: | 24 saat sürekli |
| Güç tüketimi: | 5W |
CDMA / GSM Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Tam Bant Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 47dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |

