Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
4W 4 Antenler 2G 3G EST-404A Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST - 808A 2100 - 2200MHZ Frekansı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Üç Bantlı Anten GPS Sinyali Karıştırıcısı, Konferans Odası için GSM Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
Omni Antenli GPS Uydu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici 33dBm
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
|---|---|
| tüketim akımı: | 150mA |
| Çıkış gücü: | 2mV |
Mini Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KC, 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
Konferans Odası için Elde Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KE
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Okullar İçin Siyah GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 5 W CDMA / GSM Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
| Çalışma Süresi: | 2-3 saat sürekli |
Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı CDMA GSM DCS PHS 3G, Beş Anten
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 5W |
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2G 3G 4G, WIFI Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 1805-1880MHz |
| Sıklık: | 1805-1880MHz |
EST-808I Cep Telefonu WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı / 6 Antenli Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |

