Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |
Ayarlanabilir Yarıçaplı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici, Cep Telefonu İçin Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-22M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
Wifi / Bluetooth / Kablosuz Vedio için Siyah Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-27M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
GSM 3G 4G LTE 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı - İşletmeler için İstenmeyen Aramaları ve Metinleri Engelleyin
| Tip: | Jammer |
|---|---|
| sıkışma aralığı: | 2-20M |
| Anten: | 8 adet Omni Antenler |
2G / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Karıştırıcı Yüksek Frekans EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
8 Antenli 3G GPS Bluetooth Tam Bant Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Sıkışma aralığı: | 1-30 metre |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |

