Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
808HE 3G / WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, 3 Anten
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 1W |
CDMA GSM PHS için Tam Bant Kablosuz Plastik Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 1-30M
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Korunabilir cep telefonu Sinyal Karıştırıcı / Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 5W |
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |
VHF 16W Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Yarı Çap f durdurma 1m - 30m
| modeli: | EST-808N2 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Askeri, Siyah için 35dBm 4G WIFI Yüksek Güçlü Karıştırıcı / Engelleyici EST-808N3
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
16 Yön Antenler Yüksek Etkili Bozulma Çözümü Kapalı kullanım için uzaktan kumanda engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
9 Bant Omni Yönlü Yüksek Güçlü Sırt Çantası Kablolu Uzaktan Kumanda ile Anti Drone UAV Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Net Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
4 Bant Yüksek Güçlü Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Uzaktan Kumanda Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 14W 8 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. Ayarlanabilir Y |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
AC 220V 12 Antenler 2W 35m Engelleme 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 12 bant |

