Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
EST-505C 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı Özel, 1 - 20m Karıştırma Aralığı için 34dBm
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
4 Anten CDMA Uzaktan Kumanda Jammer EST-505D 850 - Tiyatro için 894MHz
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
15m Sıkışma Menzili ile 505A Exquite Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
EST-505BF Uzaktan Kumanda Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Uzaktan Kumandalı Okullar İçin Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-505C
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
4 Antenli 6W Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Koruyucu / Engelleyici EST-505BF
| Güç tüketimi: | 6W |
|---|---|
| Ağırlık: | 2.5kg |
| Boyut: | 200(L) × 160(G) × 50(Y)mm |
Taşınabilir 2G 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Kesici / İzolatör EST-808HB
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
4G 35dBm DCS Mobil Sinyal Engelleyici, Yönlü ve Özel Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Yüksek Güçlü Okullar İçin EST-808LB DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
GSM Araba Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505D, 930-960MHz Frekans
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |

