Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 4G LET Wmax Jammer / 6 Antenli Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Taşınabilir Cep Telefonu WIFI Sinyal Karıştırıcı 300g El Kapalı
| Sıkışma aralığı: | 2-10M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç şarj cihazı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
4 Antenler GPS Sinyal Karıştırıcı 2500mAh Taşınabilir Kapalı WIFI Cep Telefonu
| Sıkışma aralığı: | 5-20m |
|---|---|
| Boyut: | 100×57×22 mm |
| Güç kaynağı: | AC110-220V/DC12-36V |
WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 10m Sıkışma Aralığı ile 4 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
12 Bant 5g Cep Telefonu Karıştırıcı Wifi Sinyal Karıştırıcıları EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |
3 Anten 2.4W Taşınabilir Cep Telefonu Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G Araç Şarjlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
4W 5 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer WIFI / GSM / Dip Anahtarlı 3G
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
4G LTE / 3G / GSM Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici, 8 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

