Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 60W Yüksek Güçlü Bavul Taşınabilir
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Antenler: | 11 dahili çok yönlü anten |
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir |
4G 5G WIFI İçin Antenler Dahili Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Maksimum güç çıkışı: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/15A |
| Güç tüketimi: | ≤70W |
5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 10 Frekans Anteni
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 10 Çok yönlü anten |
| Boyut: | 240mm(U)×210mm(G)×51mm(Y) |
Üçlü Bantlar Araba Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Taşınabilir El Tipi GPS / 3G
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
|---|---|
| Güç Ayarlanabilir Aralık: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
2G 3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 3 Çok Yönlü Antenler Elde Taşınabilir Boyut
| Sıkışma aralığı: | 0,5-15m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü:: | +30dBm/1W |
2 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
5 Antenler GPS Sinyali Karıştırıcı 20m El Tipi Cep Telefonu WIFI İç Mekan İçin
| Sıkışma aralığı: | 5-20m |
|---|---|
| Boyut: | 125×63×24 mm |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
5G WIFI için Anten Dahili Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
4G 5G Kapalı İçin 250W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | 250w |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --24VDC/42A |
| Güç tüketimi: | ≤750W (220V/3.5A) |
3.2 W Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı, 3G / GPS 4 Anten Karıştırıcı Kalkanı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

