Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
1600MHZ Elde Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| İsim: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
| çalışma gücü: | 110-220V/12-24V |
7/24 Sürekli Çalışan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici kullanan araç için
| sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 3/6/8/10/12 çok yönlü antenler |
| Ürün adı: | Cep Telefonu Karıştırıcı Karıştırıcı |
30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Yüksek Güçlü Wifi Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Okul için GPS + WIFI + 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HI
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
Taşınabilir Cep Telefonu + 3G + Wifi + Soğutma Fanlı GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / 3 Antenli Mobil Sinyal Engelleyici
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
| Güç tüketimi: | 500mW |
5m Ultrasonik Ses Ses Kaydı Karıştırıcı 360 Derece Düğme Ayarı
| Koruma Tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses toplama cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın koruma mesafesi: | 2-5 m (farklı kayıt ekipmanlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistemin Tek Sunucusunun İşlev Açısı: | Tam Açılı 360 Derece Bloklama, Yatay 180°/ Dikey 90° |
Uzaktan Kumanda Taşınabilir El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 5 Bant
| sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm /1W |
Kütüphane 808HI Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı GPS WIFI 3G Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |

