Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ mobile phone jammer ] eşleşme 429 Ürünler.
30dBm Taşınabilir GPS Cep Telefonu Karıştırıcı/engelleyici/kalkan
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
| Boyut: | 85(U)×50 (G)×23(Y)mm |
6 Anten 600W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Sinyal Engelleyici
| Malzeme: | Metal+Elektronik |
|---|---|
| Ekranlama yarıçapı: | 50-500 metre |
| koruyucu sinyal: | cep telefonu sinyali, WIFI, GPS, UHF, VHF veya müşteriye özel |
Sigara Kıyafeti El Cep Telefonu Jammer 3 Antenler Taşınabilir 5 Metre Menzil
| Sıkışma aralığı: | 1-5 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Renk: | yeşil kırmızı |
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2500mAh Üçlü Bantlar Taşınabilir El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-20M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
GPS Mini Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808SG Özel İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
4 Bant 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı EST-808SF, CDMA / GSM Sinyal Karıştırıcısı
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST-808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST -808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |

