Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
75W Suya Dayanıklı Yüksek Güçlü Karıştırıcı, 2G / 3G Cep Telefonu Hapishane Karıştırıcısı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Tam frekanslı cep telefonu WiFi GPS UHF VHF 12000mAh 27W taşınabilir sinyal bozucu
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433, vb. |
GPS Sinyali Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 8 Anten 2G/3G/4G/Wifi İçinde Pilli
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 4G LET Wmax Jammer / 6 Antenli Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
5 Antenler GPS Sinyali Karıştırıcı 20m El Tipi Cep Telefonu WIFI İç Mekan İçin
| Sıkışma aralığı: | 5-20m |
|---|---|
| Boyut: | 125×63×24 mm |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
3 Anten 2.4W Taşınabilir Cep Telefonu Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G Araç Şarjlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
WiFi Bluetooth GPS 3G için 3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Jammer El
| sıkışma yarıçapı: | 1-15m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
Taşınabilir Araç GPS Uydu Konumlandırma Mobil Sinyal Karıştırıcı 1500-1600MHz
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
100-240V AC Adaptör Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Düşük Pil Alarmı
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
10m Sıkışma Aralığı ile 3G Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer Taşınabilir
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

