Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Kesici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-10W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 5-80 m |
| Güç Kaynağı: | AC110~240V 45~60Hz |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
MINI GSM / 3G El Cep Telefonu Jammer Engelleyici EST-808HB, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Anahtarlı / Omni Antenli Araba Anti-izleyici Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 10m Sıkışma Aralığı ile 4 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Çok Yönlü Anten GPS Sinyal Karıştırıcı Siyah L1 Anahtarlı Anti Tracker
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
VHF UHF Lojack Radyo küçük cep sıkıştırıcı 10 antenler CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
OEM Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı, Araba / Taksi / Otobüs için GPS Frekans Jammer
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M (konumdaki sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | yerleşik çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 5 bant, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(veya GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM mevcut |
Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı, WIFI 3G / GSM El Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |

