Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Küçük 1600mhz GPS Cep Telefonu Sinyal Jammer 30dbm, 10m Menzilli, Siyah
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
5 Bantlı, Taşınabilir Okullar İçin 2200mhz 30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| ekranlama aralığı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
VHF / UHF GPS Sinyal Jammer 2G 3G Wifi 8 Antenli 34dBm
| Model numarası: | EST-808M1 |
|---|---|
| Sıkışma Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| sıkışma aralığı: | 1-30 Metre |
12 Bant IoT Yazılım Kontrolü Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı, LCD Ekranlı Antenler Dahili
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
DCS / PHS, 6 Anten ile 10 Metre Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 30dbm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
Fanlı Taşınabilir Yüksek Güçlü Wi-Fi Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
4 Antenler GPS Sinyal Karıştırıcı 2500mAh Taşınabilir Kapalı WIFI Cep Telefonu
| Sıkışma aralığı: | 5-20m |
|---|---|
| Boyut: | 100×57×22 mm |
| Güç kaynağı: | AC110-220V/DC12-36V |

