Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Muayene Odası için Wifi Gps Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı / AC110V-240V
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
Taşınabilir El Tipi Tüm GPS Takip Cihazları GSM GPRS UMTS Tüm GPS ve Lojack Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou dahil 8 bant |
İki Kullanımlı Pil ve AC Fiş Çalışması ile 10 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Çıkış gücü: | her bant 2W, toplam 20W |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | yaklaşık 6.7kg |
| Jammer Tipi: | Radyo Karıştırıcı, RF Karıştırıcı, Cep Telefonu Karıştırıcı, Araba Karıştırıcı |
Tek Antenler Araba GPS Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir El Tipi Boyut 95x45x18 mm
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
| Boyut: | 95x45x18 mm |
4W 5 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer WIFI / GSM / Dip Anahtarlı 3G
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
3G/4G/WIFI/+GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
3.2 W Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı, 3G / GPS 4 Anten Karıştırıcı Kalkanı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Omni - Yönlü Antenler ile CE / ROHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Konferans Odası için 2G / 3G / 4G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Malzeme: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
8 Anten El Metal Kabuk GPS Sinyali Karıştırıcı Bloğu 2G / 3G / 4G / Wifi, Pilli
| Güç kaynağı: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Ağırlık: | Yaklaşık 500g |
| Boyut: | 140*75*35 |

