Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Askeri için 10m Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |
Kütüphane 808HI Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı GPS WIFI 3G Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
GSM / GPS / Wifi Sinyal Karıştırıcısı ile 3G Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-808M |
Wifi / Mavi Diş / Kablosuz Görüntülü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HF
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
Omni Antenli GPS Uydu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici 33dBm
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
|---|---|
| tüketim akımı: | 150mA |
| Çıkış gücü: | 2mV |
Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul Dahili 10 Anten 4G WIFI GPS
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-40 M |
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W±200mA |
Okul için 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici Taşınabilir / LOJACK Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | DCS/PHS |
| Giriş Pilinin Çalışma Süresi: | 120 dakika |
4 Bant 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı EST-808SF, CDMA / GSM Sinyal Karıştırıcısı
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Sınav Odası için EST-808HF Wifi Video Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 2500MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |

