Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
808HE 3G / WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, 3 Anten
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 1W |
2G 3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 3 Çok Yönlü Antenler Elde Taşınabilir Boyut
| Sıkışma aralığı: | 0,5-15m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü:: | +30dBm/1W |
Taşınabilir Cep Telefonu WIFI Sinyal Karıştırıcı 300g El Kapalı
| Sıkışma aralığı: | 2-10M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç şarj cihazı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
küçük güçlü taşınabilir cep telefonu sinyal bozucu ABD sistemi 3G 4G
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Taşınabilir 2G 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Kesici / İzolatör EST-808HB
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Okullar için Bluetooth Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 33dBm
| Sıkışma aralığı: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| modeli: | EST-808P |
| Sıklık: | 930-960MHz |
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
Yüksek Güçlü Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Çok İşlevli
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
EST-808HE3 3G / 2G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
2.4W WIFI GPS 3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HE
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |

