Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici EST-808HC
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Sigara Kıyafeti El Cep Telefonu Jammer 3 Antenler Taşınabilir 5 Metre Menzil
| Sıkışma aralığı: | 1-5 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Renk: | yeşil kırmızı |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2800mAh Tek Antenler El Tipi WIFI
| Sıkışma aralığı: | 1-15M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
EST-808SG3 Taşınabilir 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2100 - Özel İçin 2200MHZ
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
Taşınabilir Cep Telefonu + 3G + Wifi + Soğutma Fanlı GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
Ofis, 3 Anten için Taşınabilir 3G GSM CDMA Cep Telefonu Sinyal Jammer 25dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
3G / 2G El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HC, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
8 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Uydu Konumlandırma WIFI 3G Araba İçin
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Boyut: | 140×75×35 mm |
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |

