Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
Cep Telefonu İçin 4 Bant Taşınabilir GPS Jammer WIFI Bluetooth Kablosuz Video
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
AC adaptör Hapishane 2G 3G GPS Sinyali 200W Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 2 adet yönlü anten / 4 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS dahil olmak üzere 4 bant |
20m Yarıçap 8 Bant 7.4V 3600mAh El Tipi 5G Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir El Cep Boyutunda Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
Gizli Toplantı için Gizli Ultrasonik 1-2m Ses / Ses Kayıt Karıştırıcısı
| ekranlama tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses alma cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın ekranlama mesafesi: | 1-2 m (farklı kayıt cihazlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistem Tek Ana Bilgisayarının İşlev Açısı: | 90-120 derece |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 12 Bant Taşınabilir 12 Omni - Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 50-150M |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 12 bant |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
4G Araç GPS takip cihazları / gps araç takip cihazları
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

