Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
2 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
Uzaktan Kumanda Taşınabilir El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 5 Bant
| sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm /1W |
3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2500mAh Üçlü Bantlar Taşınabilir El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-20M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 14W 8 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. Ayarlanabilir Y |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
Üçlü Bantlar Araba Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Taşınabilir El Tipi GPS / 3G
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
|---|---|
| Güç Ayarlanabilir Aralık: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 60W Yüksek Güçlü Bavul Taşınabilir
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Antenler: | 11 dahili çok yönlü anten |
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir |
10m Menzilli Siyah GPS 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
| renk: | Siyah |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | DC8V 1500mAh |
Mavi Dişli Kablosuz Video 25dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | 2400-2500MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı CDMA / DCS / GSM / WIFI Okul İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |

