Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
8 Antenli 3G GPS Bluetooth Tam Bant Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Sıkışma aralığı: | 1-30 metre |
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
4 Antenli 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
4 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyali Jamme
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | Dahili anten |
30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
4W 4 Antenler 2G 3G EST-404A Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
30dBm El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Ayarlanabilir 10 Bant 3G WIFI GSM CDMA Sinyal Engelleyici
| Boyut: | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm olarak) |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
GPS Mini Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808SG Özel İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |

