Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
4500mAh WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 18 Antenler 2G 3G 4G 5G
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 çok yönlü antenler |
800mW Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı Yüksek Frekans 1500MHZ - 1600MHZ
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
10m Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 6 anten Dahili 7.4V 3600mAh Li-ion pil
| Sıkışma aralığı: | 1-10 m(-75dBm) |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
WiFi 2.4G 5.8G Bluetooth Glonass GPS Sinyal Karıştırıcı 4 Bant 15m
| Tip: | Taşınabilir El Tipi WiFi ve GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| renk: | Siyah veya Gümüş / Altın (özelleştirilebilir) |
| Anten: | 4 adet çok yönlü anten |
1W 10 Anten 4500mAh Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcısı
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
Mini Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KC, 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
5 Kanal Wifi GPS Sinyal Karıştırıcı, 30dBm Mobil GPS Engelleyici Karıştırıcı
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Engelleyici EST-808HA, 2100 - 2200MHZ Frekansı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
EST-808KC GPS Sinyal Karıştırıcı + 3 Antenli Cep Telefonu Engelleyici, Siyah
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808KG, Beş Antenli, Siyah
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 5 Anten |

