Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |
808HI Taşınabilir 6 Bant Cep Telefonu Wifi + GPS Karıştırıcı, 10m Sıkışma Aralığı ile
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |
5 Antenler GPS 3G Sinyal Karıştırıcı Konum Takibi Araba Kullanımı Taşınabilir El Tipi
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh |
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
10 Bant Taşınabilir Mobil Sinyal Karıştırıcı 40 Metre Yarıçap Ayarlanabilir Kanallar
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 10 Çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | ≤35dBm/3W(güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
30dBm Taşınabilir GPS Cep Telefonu Karıştırıcı/engelleyici/kalkan
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
| Boyut: | 85(U)×50 (G)×23(Y)mm |
Okul için GPS + WIFI + 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HI
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
WIFI 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici 30dBm, Mobil Sinyal Engelleyici 6 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
Yüksek Güçlü GPS Sinyal Karıştırıcısı / cep telefonu sinyal izolatörü 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
1600MHZ Elde Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| İsim: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
| çalışma gücü: | 110-220V/12-24V |

