Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 1-15M Dahili Kablosuz Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
EST-808KF GPS Cep Telefonu Jammer Engelleyici 1500 - 1600MHZ Frekans, 4 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
30dbm GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Çalışma Süresi: | 2-3 saat sürekli |
3 Antenli CDMA / GSM Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici 25dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Mini GPS Sinyal Karıştırıcı İzleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
5 Antenli 3G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı Kalkanı, 10m Sıkışma Menzili
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
| Boyut: | 110(U) ×62(G) × 30(Y)mm |
Konferans Odası için Beş Bantlı GPS Sinyal Jammer 808KG Shield WIFI
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
EST-808KA2 GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
16 Yön Antenler Yüksek Etkili Bozulma Çözümü Kapalı kullanım için uzaktan kumanda engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Masaüstü 14 Bant Cep telefonu engelleyici 80 Metre Güvenlik kullanımı için kapsama
| Ürün Adı: | hücresel 5G bozucu |
|---|---|
| Malzeme: | metal + elektronik |
| Renk: | Yeşil, siyah veya özelleştirilmiş |

